Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Game of Thrones" The Kingsroad S01E02 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Game of Thrones преводи Македонски S01E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Game.of.Thrones.S01E02.DVDRip.XviD-REWARD1CD192x 0.00
S01E02 - The Kingsroad1CD8661x 0.00
Game.of.Thrones.S01.Ep02.BRRip.XviD.AC3-WARTV1CD415x 0.00
02. The Kingsroad1CD78x 0.00titlovic
Game.of.Thrones.S01E02.The.Kingsroad.HDTV.XviD-FQM1CD718x 0.00titlovic
Game Of Thrones S01E021CD791x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Game of ThronesGame of Thrones watch online for freeGame of Thrones downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.8 / 10 (18689)
[ ] - While Bran recovers from his fall, Ned takes only his daughters to King's Landing. Jon Snow goes with his uncle Benjen to the Wall. Tyrion joins them.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle