Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Underworld: Evolution Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Underworld: Evolution movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Underworld: Evolution на 25 Мбит
Bridget.Jones.Baby.2016.720p.WEBRip.x264 (918 MB) Nerve.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD-RM.avi (1399 MB)
The.Flash.2014.S03E07.720p.HDTV.X264-FZH (719 MB) Gotham.S03E10.HDTV.x264-xTV.mkv (208 MB)
Underworld: Evolution преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Underworld.Evolution.2006.XviD.AC3.WAF1CD46x 0.00
Underworld Evolution1CD66x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Underworld: Evolution downloadUnderworld: Evolution SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lakeshore Records - soundtrack | Official site [ru] | Sony Home Entertainment [us] - DVD site | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Underworld: Evolution movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Underworld 2 (eng), Underworld 2: Evolution (eng), Underworld: Evolution (eng), Untitled Underworld Sequel (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (157636)
[ My God. Brother, what have you done? ] - Picking up directly from the previous film, vampire warrior Selene and the half werewolf Michael hunt for clues to reveal the history of their races and the war between them.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle