Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Tournament Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Tournament movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Tournament на 25 Мбит
humans.s02e05.hdtv.x264-tla[ettv].mkv (289 MB) shameless.us.709.hdtv-lol[ettv].mkv (411 MB)
Lucifer.S02E10.720p.HDTV.X264-DIMENSION. (868 MB) The.Flash.2016.S03.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
The Tournament преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip XviD - MoH, TBc / DvDRip 5.1 AC3-FUSiON1CD20x 0.00titlovic
The Tournament1CD2599x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Tournament downloadThe Tournament SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Tournament movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Tournament (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (30904)
[ Death by elimination ] - Every seven years in an unsuspecting town, The Tournament takes place. A battle royale between 30 of the world's deadliest assassins. The last man standing receiving the $10,000,000 cash ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle