Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотHarry.Potter.And.The.Deathly.Hallows.Part.2.2011.720p.BrRip.264.YIFY.mkv-muxed-mac.srt (55071бајти) прикажи преглед

Име на издавачотHarry.Potter.And.The.Deathly.Hallows.Part.2.2011.720p.BrRip.264.YIFY.mkv-muxed23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени101383x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 на 25 Мбит
Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS.mkv (314 MB) Shooter.S01E03.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (755 MB)
The.Flash.2014.S03E08.1080p.HDTV.X264-DI (2326 MB) Supergirl.S02E08.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (771 MB)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry 81CD22x 0.00
Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.21CD90x 0.00
Harry Potter 7 part21CD148x 0.00TamaraM
Harry Potter i Relikviite na Smrtta 2. del1CD1096x 0.00TamaraM
Harry Potter and the Deathly Hallows part2MKD2CD214x 0.00TamaraM
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 downloadHarry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hari Poter i relikviite na smrtta: 2 del (mac), Harri Potter i Smertel'ni Relikviji: Chastyna 2 (eng), Harry Potter 7/2 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows Part II (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3D (eng), Гаррi Поттер та Смертельнi Релiквii: частина 2 (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (559222)
[ Nowhere Is Safe ] - Harry, Ron and Hermione search for Voldemort's remaining Horcruxes in their effort to destroy the Dark Lord as the final battle rages on at Hogwarts.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle