Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Aliens Македонски преводи (1986) 1CD srt

Преземи: Aliens movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Aliens на 25 Мбит
USS.Indianapolis.Men.of.Courage.2016.HDR (1432 MB) The.Walking.Dead.S07E05.1080p.WEB-DL.DD5 (1790 MB)
shameless.us.708.hdtv-lol[ettv].mkv (426 MB) Westworld.S01E08.720p.HDTV.x264-AVS.DUAL (1247 MB)
Aliens преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD27x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD21x 0.00titlovic
Aliens cd22CD12x 0.00titlovic
Aliens 1986 Special Edition-HDLITE1CD6505x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Aliens downloadAliens SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Aliens movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Osmi putnik 2 (eng), Чужi (eng), Alien 2 (eng), Alien II (eng), Aliens (eng)
Рејтинг на филмот:8.4 / 10 (493435)
[ This time there's more. ] - The moon from
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle