Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Setup Македонски преводи (2011) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотSet.Up.2011.720p.BrRip.x264.YIFY-mac.srt (71255бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Set.Up.2011.720p.BrRip.x264.YIFY23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени870x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Setup преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD.AC3-EMBER/Blu-Ray.1080p.AVC.DTS-HD.MA-HDChina/... 1CD28x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download SetupSetup watch online for freeSetup downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Setup movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Set UP (eng), Set-Up (eng)
Рејтинг на филмот:4.4 / 10 (18794)
[ How far will you go to get your own back? ] - A group of friends become involved in a potentially deadly diamond heist.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle