Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Lilo & Stitch Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Lilo & Stitch movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Lilo & Stitch на 25 Мбит
The.Affair.S03E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (253 MB) Storks.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi.avi (1845 MB)
Panfilovs.28.Men.2016.1080p.WEB-DL.AVC.A (4275 MB) Anthropoid.2016.RERIP.720p.BluRay.DD5.1. (8293 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Lilo & Stitch downloadLilo & Stitch SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:disney.com [us] | disneylatino.com (Spanish)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Lilo & Stitch movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Lilo & Stitch (eng), Lilo & Stitch: The IMAX Experience (eng), Лiло та Стiч (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (121450)
[ His Name Is Stitch ] - A Hawaiian girl adopts an unusual pet who is actually a notorious extra-terrestrial fugitive from the law.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle