Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Deuce Bigalow: Male Gigolo Македонски преводи (1999) 1CD srt

Преземи: Deuce Bigalow: Male Gigolo movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Deuce Bigalow: Male Gigolo на 25 Мбит
greys.anatomy.1315.hdtv-lol[ettv].mkv (266 MB) Marvels Iron Fist S01E01 720p WEBRip x26 (682 MB)
Young.and.Hungry.S05E01.HDTV.x264-SVA.mk (163 MB) Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.108 (3013 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Deuce Bigalow: Male Gigolo downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Deuce Bigalow: Male Gigolo movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Deuce Bigalow - Male Gigolo (SD) (eng), Deuce Bigalow: Male Gigolo (eng), Male Gigolo (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (60454)
[ Some Guys Don't Have All The Luck. ] - An average aquarium cleaner house-sits for a gigolo, only to be forced to become one himself.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle