Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Les Miserables Македонски преводи (1998) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toLes Miserables downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony (DVD release)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Les Miserables movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Les Misérables (eng), Les misrrables (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (34273)
[ The legend comes to life. ] - Valjean, a former criminal, has atoned for his past and now finds himself in the midst of the French Revolution, avoiding a law-obsessed policeman hell-bent on capturing him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle