Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The League of Extraordinary Gentlemen Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The League of Extraordinary Gentlemen преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The League of Extraordinary Gentlemen CD2 DVDRip Xvid1CD26x 0.00
BRRip 720p H264-3Li1CD97x 0.00titlovic
League Of Extraordinary Gen2 (mak)2CD14x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe League of Extraordinary Gentlemen downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official page [de] | Official site | Official site [us] | Tiscali [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The League of Extraordinary Gentlemen movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:La ligue des gentlemen extraordinaires (eng), LXG (eng), LXG: The League of Extraordinary Gentlemen (eng), The League (eng), The League of Extraordinary Gentlemen (eng)
Рејтинг на филмот:5.8 / 10 (151458)
[ This summer, Join the League. ] - In an alternate Victorian Age world, a group of famous contemporary fantasy, science fiction, and adventure characters team up on a secret mission.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle