Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"The Simpsons" Simpsons Roasting on an Open Fire S01E01 Македонски преводи (1989) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Simpsons downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Simpsons Roasting on an Open Fire (eng)
Рејтинг на филмот:8.2 / 10 (4272)
[ Twas the Week Before Christmas and Fate Played a Joke. No Tree and No Presents, Homer was Broke! ] - The family is forced to spend all of their savings to get Bart's new tattooo removed, and with no money Christmas, Homer is forced to become a store Santa.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle