Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Smallville" Void S05E17 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 17

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Smallville movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Smallville" Void на 25 Мбит
Arrival.2016.DVDScr.x264-4RRIVED.mkv (798 MB) blindspot.211.hdtv-lol[ettv].mkv (253 MB)
Gotham.S03E12.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (706 MB) the.big.bang.theory.1013.hdtv-lol[ettv]. (125 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Smallville downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.8 / 10 (509)
[ ] - The lonely Lana gets addicted in a meteor rock cocktail developed by her new acquaintance student of medicine, Lance, which allows the user to have a near-death experience and visit the ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle