Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Paragraf 78 - Film vtoroy Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Paragraf 78 - Film vtoroy преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDrip1CD9x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Paragraf 78 - Film vtoroyParagraf 78 - Film vtoroy watch online for freeParagraf 78 - Film vtoroy downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Постери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Paragraph 78. Film Two (eng)
Рејтинг на филмот:5.0 / 10 (743)
[ ] -
Режирано од :
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle