Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

NO MOVIE TITLE YET (CLICK ON "Correct subtitles" AND INSERT IMDB LINK) Македонски преводи (0) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.ws
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:untouchable lawmen (eng)
Hide ads
download subtitle