Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

X-Men: The Last Stand Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотX-Men.The.Last.Stand.2006.1080p.BrRip.x264.YIFY-mac.srt (54137бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.64X-Men.The.Last.Stand.2006.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1404966808 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62X-Men.The.Last.Stand[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735660032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63X-Men The Last Stand-FLAWL3SS.avi | 2508976128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66X-Men.The.Last.Stand.2006.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 683026453 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64asa-x3-480p.brrip.avi | 1716225704 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65X-Men.The.Last.Stand.2006.480p.BRRip.XviD.AC3-RARBG.avi | 1577499456 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61X-Men 3.mp4 | 1529193494 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63X-Men-The.Last.Stand[2006]DvDrip-aXXo.avi | 735707136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.7000074.m2ts | 33617879040 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70X-Men.The.Last.Stand.2006.BluRay.720p.x264.DTS-WiKi.mkv | 6978042231 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men.3.The.Last.Stand.2006.1080p.BluRay.x264.anoXmous_.mp4 | 1463287707 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70X-Men.The.Last.Stand.2006.1080p.Bluray.x264.anoXmous.mp4 | 1824656987 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69X-Men 3 The Last Stand (2006) BRRip 720p x264 [Dual Audio] [ | 747005139 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63X-Men The Last Stand 2006 H.264 BRRip Illidan91.mkv | 732073716 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64X-Men_3_2006_720p_BDRip_QEBS6_AAC20_MP4-FASM.mp4 | 850871311 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.72x-men.the.last.stand.2006.720p.bluray.x264-nezu.mkv | 1225777300 | Movie filenames

Име на издавачот X-Men.The.Last.Stand.2006.1080p.BrRip.x264.YIFY23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени573x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

X-Men: The Last Stand преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
XMEN 31CD243x 0.00cuma67
X3 - The Last Stand1CD14476x 0.00
X-Men: The Last Stand (2006)1CD915x 0.00mkd-titlovi
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toX-Men: The Last Stand downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [us] | Official site [br] | 20th Century Fox [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X-Men: The Last Stand movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:X-Men: The Last Stand (eng), X3 (eng), Люди Iкс: Остання битва (eng), X III: The Last Stand (eng), X-Men 3 (eng), X-Men 3: The Last Stand (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (427197)
[ Take a Stand ] - An all-out war looms when the discovery of a cure for mutations draws a line between the followers of Charles Xavier and those of Magneto.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle