Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Unknown Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: Unknown movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотUnknown 2011-mac.srt (60203бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.62asa-unknown-480p.dvdrip.avi | 1468406224 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Unknown.2011.BrRip.720p.x264.YIFY.mkv | 732987930 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57asa-unknown.avi | 733302784 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Unknown.2011.DVDRip.XviD-ViP3R.avi | 734126080 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66whunknown.mkv | 2426816987 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Unknown (2011) majsm.avi | 733847552 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Unknown.avi | 734061126 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63lycan-unkn.mkv | 6167405232 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Unknown 2011 DvDRip x264 Feel-Free.mp4 | 1348250892 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Unknown.2011.720p.BRRip.x264.AAC-ViSiON.mp4 | 1936104231 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61twiz-unknown-720p.mkv | 7037559559 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Unknown (2011) DVDRip XviD-MAXSPEED www.torentz.3xforum.ro.a | 1334300254 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Unknown.2011.avi | 851626612 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Unknown.2011.DVDRip.XviD-nCODE.avi | 733945856 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64477744018 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Unknown.BluRay.1080p.x264.5.1.Judas.mp4 | 2156596316 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56lycan-unkn.mkv | 1466045488 | Movie filenames

Име на издавачот Unknown 201123.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени367x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.62 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Unknown на 25 Мбит
Dont.Hang.Up.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1262 MB) Grimm.S06E06.720p.HDTV.x264-AVS[PRiME].m (821 MB)
Doutor.Estranho.2016.720p.BluRay.x264.SP (5907 MB) The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.HDTV.x264 (561 MB)
Unknown преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Unknown[2011]BRRip XviD-ExtraTorrentRG1CD16646x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Unknown downloadUnknown SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Kinowelt [de] | Official site [fr] | Warner Bros. [it] | Warner Bros. [jp] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Unknown movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hors de moi (eng), Unknown (eng), Unknown - 2011 (eng), Unknown White Male (eng), Невiдомий (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (214304)
[ Take back your life. ] - A man awakens from a coma, only to discover that someone has taken on his identity and that no one, (not even his wife), believes him. With the help of a young woman, he sets out to prove who he is.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle