Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Bourne Ultimatum Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: The Bourne Ultimatum movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводот64833-the_bourne_ultimatum2007_DVD_Rip.srt (55286бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57The.Bourne.Ultimatum.2007.BDRip.x264.DTS.3AUDIO-WAF.mkv | 2937034722 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 786970327 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.Bourne.Ultimatum[2007]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735131648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Bourne.Ultimatum.2007.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1665856634 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67The.Bourne.Ultimatum.2007.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 2359496348 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63The.Bourne.Ultimatum.2007.BRRip.XviD-KiNGS.avi | 734926848 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Bourne.Ultimatum. 2007.720p.BluRay.x264.AAC-ETRG.mp4 | 906321710 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69The Bourne Ultimatum.mp4 | 1498260741 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv | 7022519387 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70The.Bourne.Ultimatum. 2007.1080p.BluRay.x264.AAC-ETRG.mp4 | 1813547112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.6864833-the_bourne_ultimatum2007_DVD_Rip.mkv | 1665266876 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BRRip.x264.Dual.Audio.English | 757860104 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68The Bourne Ultimatum.mp4 | 2412408213 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66the bourne.mp4 | 3434027007 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The Bourne Ultimatum 2007 3Li BluRay 720p.mkv | 4694900202 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70The Bourne Ultimatum (2007) [1080p] [Multi-Sub] [x265] [pseu | 3359668717 | Movie filenames

Име на издавачот 64833-the_bourne_ultimatum2007_DVD_Rip23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени603x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Bourne Ultimatum на 25 Мбит
Kevin.Can.Wait.S01E17.HDTV.x264-FLEET[ez (146 MB) The.Birth.of.a.Nation.2016.BluRay.720p.D (5242 MB)
Family.Guy.S15E12.HDTV.x264-SVA[eztv].mk (69 MB) Suits.S06E14.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (202 MB)
The Bourne Ultimatum преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Bourne Ultimatum1CD95x 0.00
Борновиот ултиматум1CD14700x 7.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bourne Ultimatum downloadThe Bourne Ultimatum SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Paramount [fr] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bourne Ultimatum movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The.Bourne.Ultimatum (eng), Ультиматум Борна (eng), A Bourne ultimátum (eng), El Ultimatum de Bourne (eng), the bourne ultimatum (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (505791)
[ This Summer Jason Bourne Comes Home ] - Jason Bourne dodges a ruthless CIA official and his agents from a new assassination program while searching for the origins of his life as a trained killer.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle