Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"The Vampire Diaries" Haunted S01E07 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Vampire Diaries преводи Македонски S01E07
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-NoTV1CD48x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Vampire Diaries downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (1287)
[ ] - Bonnie's abilities surprise Damon. Elena asks Jeremy not to see Vicki. Matt takes Vicki to a haunted house, but the night take a terrifying turn.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle