Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Lincoln Македонски преводи (2012) 1CD srt

Преземи: Lincoln movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Lincoln на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E07.720p.HDTV.X264-FZH (719 MB) Salem.S03E03.HDTV.x264-KILLERS[ettv].mkv (247 MB)
greys.anatomy.1309.hdtv-lol[ettv].mkv (273 MB) Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WEBRip x2 (785 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Lincoln downloadLincoln SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Lincoln movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Lincoln (eng), Office Seekers (eng), Untitled Steven Spielberg/Abraham Lincoln Project (eng), Лiнкольн (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (198988)
[ ] - As the Civil War continues to rage, America's president struggles with continuing carnage on the battlefield as he fights with many inside his own cabinet on the decision to emancipate the slaves.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle