Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Cop Out Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Cop Out movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотCop Out [2010].srt (103451бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.66wcout.avi | 1568733184 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Cop.Out.2010.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 734803235 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63arw-cop.out.dvdrip.xvid.avi | 733579264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Cop.Out.2010.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1613696043 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Cop Out[2010]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 734557192 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Cop.Out.2010.720p.BluRay.x264.DUAL-REFLUX.mkv | 4648647857 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Cop.Out.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 1948465466 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Cop.Out.2010.DVDRip.XviD.AC3-KiNGS.avi | 1469909812 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Cop.Out.2010.BDRip.XviD.AC3.DUAL-SiSO.avi | 1722060698 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Cop.Out.2010.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 2201956086 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Cop.Out.2010.720p.BRRip.x264-x0r.mkv | 1954200304 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.631316134912 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65santi-copout.brrip.xvid.avi | 1546381312 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Cop.Out.2010.DVDRip.XviD.AC3-KiNGS.avi | 1469909812 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Cop.Out.2010.BRRip.720p.XviD.AC3-KiNGS.avi | 2780429116 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Cop.Out.2010.720p.BRRip.950MB.MkvCage.mkv | 997721189 | Movie filenames

Име на издавачотCop Out [2010]23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени4725x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.66 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Cop Out на 25 Мбит
Doctor.Strange.2016.1080p.Blu-ray.REMUX. (26882 MB) Dont.Hang.Up.2016.HDRip.x264.AAC5.1-OzZY (630 MB)
Kevin.Can.Wait.S01E17.HDTV.x264-FLEET[ez (146 MB) Suits.S06E14.720p.HDTV.x264-NeilTanViR.m (297 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Cop Out downloadCop Out SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [jp] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cop Out movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Парочка копiв (eng), A Couple of Cops (eng), A Couple of Dicks (eng), Cop Out (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (76227)
[ Rock out with your Glock out ] - Jimmy's rare baseball card is robbed. Since it's his only hope to pay for his daughter's upcoming wedding, he recruits his cop partner Paul to track down the robber, a memorabilia-obsessed gangster.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle