Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Coach Carter Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Coach Carter movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Coach Carter на 25 Мбит
Bones.S12E02.HDTV.x264-FLEET.mkv (305 MB) Family.Guy.S15E10.HDTV.x264-FLEET.mkv (105 MB)
Call.of.Heroes.2016.BDRip.x264-ROVERS.mk (1006 MB) Blindspot.S02E11.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (848 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Coach Carter downloadCoach Carter SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount [us] | UIP [es] | UIP [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Coach Carter movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:All Day Long (eng), Coach Carter (eng), Тренер Картер (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (95171)
[ It begins on the street. It ends here. ] - Controversy surrounds high school basketball coach Ken Carter after he benches his entire team for breaking their academic contract with him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle