Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

"Dexter" Swim Deep S07E05 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 7 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Dexter преводи Македонски S07E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dexter 7x05. Swim Deep1CD144x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dexter downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (2490)
[ ] - Captain LaGuerta confides in Deb that she found a blood slide at the site of the Marshall killing and believes the Bay Harbor butcher is still alive. The Captain accepts Deb's offers to ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle