Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Hitman Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Hitman movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотHitman.srt (57677бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Hitman
Додавачtitlovic @ . преземени308x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Hitman на 25 Мбит
Homeland.S06E04.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (888 MB) 2.broke.girls.616.hdtv-lol[ettv].mkv (130 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E14.HDT (212 MB) The.100.S04E03.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (305 MB)
Hitman преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip1CD33x 0.00titlovic
[Unrated Edition]DvDrip1CD91x 0.00titlovic
HITMAN 20071CD23532x 6.80
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hitman downloadHitman SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Europa Corp. [fr] | Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hitman movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hitman (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (143713)
[ ] - A gun-for-hire known only as Agent 47 hired by a group known only as 'The Organization' is ensnared in a political conspiracy, which finds him pursued by both Interpol and the Russian military as he treks across Russia and Eastern Europe.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle