Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Mean Girls 2 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Mean Girls 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
dvdrip.xvid.mxmg1CD321x 0.00CRAZYSRBIN
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Mean Girls 2Mean Girls 2 watch online for freeMean Girls 2 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Mean Girls 2 movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mean Girls (mac), Mean Girls 2 (eng)
Рејтинг на филмот:4.2 / 10 (17330)
[ The plastics are back! ] - The Plastics are back in the long-awaited follow-up to the smash hit Mean Girls - and now the clique is more fashionable, funny, and ferocious than ever.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle