Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Kurier Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Kurier преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip 720p H264-3Li, 720p.BRRip.XviD.AC3-Voltage1CD231x 0.00titlovic
Transporter1CD792x 0.00
Transporter, The (2002)1CD9824x 0.00tom13 (a)
Transporter, The (2002)1CD810x 0.00Ivan_car2003 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toKurier downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Kurier movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:the transporter (eng), Transporter (eng), Перевiзник (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (258742)
[ Pro no hakobiya, iraihin wa itsumo WAKE ari [Japan] ] - Frank is hired to "transport" packages for unknown clients and has made a very good living doing so. But when asked to move a package that begins moving, complications arise.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle