Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Planet Earth" Mountains S01E02 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Planet Earth movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Planet Earth" Mountains на 25 Мбит
Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET[eztv]. (108 MB) planet.earth.ii.s01e03.720p.hdtv.x264-c4 (1425 MB)
Elle.2016.1080p.BluRay.DTS.x264-VietHD.m (13445 MB) Fender.Bender.2016.HDRip.DD5.1.x264-BDP. (1367 MB)
Planet Earth преводи Македонски S01E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BBC.Planet.Earth.2of5.Mountains.720p.Divx6.Ac31CD58x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Planet Earth downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.1 / 10 (1359)
[ ] - Mountains are the most prominent products of the immense forces which shape the living planet: tectonic drift, volcanic activity and erosion by wind, water, frost and precipitation. We see ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle