Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Prison Break" Scan S02E03 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" Scan на 25 Мбит
Suicide.Squad.2016.EXTENDED.SLOSubs.BRRi (2876 MB) Divorce.S01E08.HDTV.x264-KILLERS[ettv].m (145 MB)
Legends Of Tomorrow [2x07] Invasion!.avi (348 MB) Lucifer.S02E10.HDTV.x264-xTV.mkv (264 MB)
Prison Break преводи Македонски S02E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break s02e031CD22x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (1595)
[ ] - With hospitals and clinics under surveillance, Michael brings Lincoln to Nika's home to heal his wounded leg. Then he returns to the place where he parked his Accord and finds that the car ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle