Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Spirit: Stallion of the Cimarron Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Spirit: Stallion of the Cimarron преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)1CD10152x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Spirit: Stallion of the Cimarron downloadSpirit: Stallion of the Cimarron SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Dreamworks [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Spirit: Stallion of the Cimarron movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Spirit (eng), Spirit: Stallion of the Cimarron (eng), Спiрiт: Душа прерiй (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (48405)
[ Leader. Hero. Legend. ] - A wild stallion is captured by humans and slowly loses the will to resist training. Yet throughout his struggles for freedom, the stallion refuses to let go of the hope of one day returning home to his herd.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle