Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Bushwhacked Македонски преводи (1995) 1CD srt

Преземи: Bushwhacked movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bushwhacked на 25 Мбит
League.of.Gods.2016.576p.BRRip.x264.AAC5 (1898 MB) Anthropoid.2016.RERIP.720p.BluRay.DD5.1. (8293 MB)
League.of.Gods.2016.BRRip.x264.AAC-HUD.m (1185 MB) Vikings.S04E17.HDTV.x264-FLEET[eztv].mkv (270 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bushwhacked downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Bushwhacked movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Bushwhacked (eng), Max la menace (eng)
Рејтинг на филмот:5.4 / 10 (4383)
[ Max Grabelski is taking six ranger scouts to a place he's never been before...outdoors. ] - On the run from authorities, a sleazy courier poses as a scout leader on a camping trip. But he has no idea what he's in for when he has to lead a group of kids.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle