Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Dexter" Waiting to Exhale S02E02 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Dexter movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Dexter" Waiting to Exhale на 25 Мбит
Westworld.S01E09.720p.WEB-DL.DUAL-TDF.mk (658 MB) Snowden.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1552 MB)
Snowden.2016.HDRip.XviD-ETRG.avi (699 MB) Once.Upon.a.Time.S06E09.HDTV.x264-FLEET[ (259 MB)
Dexter преводи Македонски S02E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dexter 2x02. Waiting to Exhale1CD20x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dexter downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (2668)
[ ] - Dexter, desperate to get his game back, seeks out Chino yet again; but the hulking gangster is waiting for him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle