Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Shrek Македонски преводи (2001) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотShrek.srt.srt (73919бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.64Shrek (2001).avi | 734214144 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Shrek.2001.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 629319046 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Shrek.2001.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1068042241 | Movie filenames

							Hash - derivedShrek [2001].avi | 839069696 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Shrek.2001.720p.HDTV.DTS.x264-C100.BG.EN.Audio.mkv | 4829213212 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Shrek 4 Forever After (2010).avi | 734025728 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Shrek.mp4 | 2337793278 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Shrek.2001.1080p.BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS.mkv | 4689058888 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Shrek (2001).avi | 738293760 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Shrek.DVDRip.XviD-DeViL.avi | 735295488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Shrek.2001.HDRip.XviD.BG.EN.AUDIO.YeeP.avi | 1872048120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Shrek.mp4 | 737418915 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Shrek.2001.720p.BluRay.AC3.DTS.x264-HiDt.mkv | 4682860613 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Shrek 1 720p Dual Audio {Hindi English}~JAGJIT639~KHARAY-=KS | 838752666 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Shrek.2001.720p.BluRay.x264.anoXmous_.mp4 | 751019363 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Shrek 2001 BluRay.mkv | 2343904147 | Movie filenames

Име на издавачот Shrek.srt23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени486x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shrek преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Shrek1CD54x 0.00
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD202x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)1CD127x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD15097x 0.00tace73 (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD738x 0.00mirkoslav (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Shrek downloadShrek SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks [us] (Flash only)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shrek movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Shrek (eng), Шрек (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (493865)
[ The Prince isn't charming. The Princess isn't sleeping. The sidekick isn't helping. The ogre is the ] - After his swamp is filled with magical creatures, Shrek agrees to rescue Princess Fiona for a villainous lord in order to get his land back.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle