Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Rush Hour 2 Македонски преводи (2001) 1CD srt

Преземи: Rush Hour 2 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Rush Hour 2 на 25 Мбит
elementary.516.hdtv-lol[ettv].mkv (196 MB) Assassin\'s.Creed.2016.720p.BluRay.x264- (861 MB)
In Your Eyes 2014 BluRay 720p DTS x264-M (5998 MB) Big.Little.Lies.Part.4.HDTV.x264-SVA.mkv (297 MB)
Rush Hour 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip -aXXo (malku ispraven)1CD66x 0.00titlovic
720p.HDTV.x264-PoTuS1CD6899x 0.00titlovic
Copy of Rush.Hour.2.2001.DVDRip.x264-XTSF1CD107x 0.00titlovic
Rush.Hour.2.2001_mk1CD3538x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Rush Hour 2 downloadRush Hour 2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Rush Hour 2 movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Rush Hour 2 (eng), Година пiк 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (163979)
[ Get Ready For A Second Rush! ] - Carter and Lee head to Hong Kong for vacation, but become embroiled in a counterfeit money scam.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle