Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Breaking Bad" Problem Dog S04E07 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот07. Problem Dog.srt (46967бајти) прикажи преглед

Име на издавачот 07. Problem Dog25.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени2279x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Breaking Bad преводи Македонски S04E07
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BBad_04-07 Problem Dog1CD12x 0.00
Breaking.Bad.S04E07.DVDRip.XviD-SAiNTS1CD95x 0.00
Breaking Bad 4x07. Problem Dog1CD55x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Breaking BadBreaking Bad watch online for freeBreaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.8 / 10 (8450)
[ ] - Ordered to return the car he bought for his son, Walt strikes back by putting Skyler in a tough spot with their new money-laundering operation.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle