Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Batman & Robin Македонски преводи (1997) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотBatman.And.Robin.1997.720P.BRRIP.XVID.AC3-MAJESTiC-mac(1).srt (69369бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Batman.And.Robin.1997.720P.BRRIP.XVID.AC3-MAJESTiC-mac(1)23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3178x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Batman & Robin downloadBatman & Robin SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MySpace page | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Batman & Robin movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Batman & Robin (eng), Batman 4 (eng), Batman and Robin (eng), Batman et Robin (eng), Бетмен i Робiн (eng)
Рејтинг на филмот:3.7 / 10 (197481)
[ Strength. Courage. Honor. And loyalty. On June 20, it ALL comes together... ] - Batman and Robin try to keep their relationship together even as they must stop Mr. Freeze and Poison Ivy from freezing Gotham City.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle