Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Breaking Bad" Shotgun S04E05 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот05. Shotgun.srt (36083бајти) прикажи преглед

Име на издавачот 05. Shotgun25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени835x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Breaking Bad преводи Македонски S04E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Breaking.Bad.S04E05.DVDRip.XviD-SAiNTS1CD665x 0.00
Breaking Bad 4x05. Shotgun1CD1405x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (7699)
[ ] - Jesse rides shotgun with Mike on a perilous run of pickups, prompting Walt to worry that his partner is about to be killed.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle