Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Mission to Mars Македонски преводи (2000) 1CD srt

Преземи: Mission to Mars movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mission to Mars на 25 Мбит
American.Dad.S13E04.720p.HDTV.x264-AVS[e (207 MB) Lucifer.S02E10.720p.HDTV.X264-DIMENSION. (868 MB)
The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.XviD-FUM[ (427 MB) shameless.us.709.hdtv-lol.mkv (411 MB)
Mission to Mars преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip XvidHD 720p-NPW1CD13x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mission to Mars downloadMission to Mars SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Cinopsis [be] (French)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mission to Mars movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:M2M (eng), Mission to Mars (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (60763)
[ Let There Be Life. ] - When the first manned mission to Mars meets with a catastrophic and mysterious disaster after reporting a unidentified structure, a rescue mission is launched to investigate the tragedy and bring back any survivors.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle