Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Dexter" Ricochet Rabbit S06E10 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 6 - Episode: 10

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Dexter преводи Македонски S06E10
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dexter 6x10. Ricochet Rabbit1CD28x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download DexterDexter watch online for freeDexter downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.2 / 10 (2404)
[ ] - Travis teams up with a fanatic couple to kill Holly Benson and release the Wormwood gas.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle