Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Dexter" A Horse of a Different Color S06E04 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 6 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Dexter movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Dexter" A Horse of a Different Color на 25 Мбит
Suits.S06E14.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB) Grimm.S06E06.720p.HDTV.x264-AVS[PRiME].m (821 MB)
The.Blacklist.S04E14.HDTV.x264-KILLERS[e (254 MB) supernatural.1212.hdtv-lol.mkv (211 MB)
Dexter преводи Македонски S06E04
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dexter 6x04. A Horse of a Different Color1CD87x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dexter downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (2278)
[ ] - Dexter is in awe of the latest display from the Doomsday killer: the Four Horsemen of the Apocalypse made up of mannequins and human body parts. Testing confirms that the human parts all ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle