Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Tengo ganas de ti Македонски преводи (2012) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотTengo Ganas De Ti [dvdrip][spanish][AC3-5.1][www.lokotorrents.com]-mac.srt (92664бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.64Tengo Ganas De Ti [dvdrip][spanish][AC3-5.1][www.lokotorrent | 1798561792 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.635rFF-tgdt480p.avi | 2201251840 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Tengo ganas de ti (2012) XviD.DVDRip CAM ES audio.avi | 1467895808 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Tengo ganas de ti 2012.720p.BRRip.AC3.VDON.avi | 3454511104 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Tengo ganas de ti.DVDSCR.avi | 1439463424 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61wtgdeti.avi | 1698729984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Tengo ganas de ti (HDRip).avi | 2199234560 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Tengo.ganas.de.ti.720p.BluRay.x264.DTS-HDChina.mkv | 7039967015 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64tengoganasdeti.avi.mp4 | 425591818 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Tengo.Ganas.De.Ti.2012.DVDSCR.XviD-MOTLEY.mkv | 1603186923 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64I Want You.2012.XviD.DVDRip.avi | 1467942912 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63[ UsaBit.com] - I Want You 2012 SUBBED DVDRip XViD-PLAYNOW.a | 1468610560 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Tengo ganas de ti.BDRip.XviD.Eng. Hard Subs-FANTA.avi | 733652992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Tengo.Ganas.de.Ti.TS.Ro.dri.avi | 1793478656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Tylko.ciebie.chce.2012.PLSUBBED.R5.XViD-MORS.avi | 733904896 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Tengo.Ganas.De.Ti.2012.DVDRip.XviD-pLK.avi | 735074304 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Tengo.Ganas.de.Ti.DVDScr.Castellano.avi | 1439498558 | Movie filenames

Име на издавачот Tengo Ganas De Ti [dvdrip][spanish][AC3-5.1][www.lokotorrents.com]23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени2251x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Tengo ganas de ti преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDSCR.XviD-MOTLEY.mkv1CD83x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Tengo ganas de ti downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [es] | Official Twitter
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Tengo ganas de ti movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:I Want You (eng), Три метри над рiвнем неба 2: Я тебе хочу (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (10319)
[ ] - The sequel of Three Meters Above The Sky, starts with the return of H to his hometown where reconnecting with the past means struggle and also a new love.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle