Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Boardwalk Empire" Two Boats and a Lifeguard S02E08 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 8

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Boardwalk Empire movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот08. Two Boats And A Lifeguard.srt (56057бајти) прикажи преглед

Име на издавачот 08. Two Boats And A Lifeguard23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени243x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Boardwalk Empire" Two Boats and a Lifeguard на 25 Мбит
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E14.HDT (212 MB) Scandal.US.S06E03.HDTV.x264-SVA.mkv (236 MB)
Colony.S02E05.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (241 MB) quantico.212.hdtv-lol[ettv].mkv (236 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Boardwalk Empire downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (1008)
[ ] - When the Feds serve Eli with a subpoena, the trauma causes his father to have a heart attack, and Nucky announces to his rivals that he's retiring.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle