Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Hobbit: An Unexpected Journey Македонски преводи (2012) 2CD srt

Преземи: The Hobbit: An Unexpected Journey movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотThe Hobbit An Unexpected Journey 2[2012].srt (40678бајти) прикажи преглед
Име на фајлот со преводотThe Hobbit An Unexpected Journey 1[2012].srt (62700бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотHobit: Neocekuvano patuvanje - kirilica. Prevodot e namenet za domasna upotreba i izobiluva so arhaicni zborovi, dijalekti i srbizmi, po zelba na preveduvacot. Site poplaki da se dostavat kaj istiot.
Име на издавачотThe Hobbit An Unexpected Journey [2012]
ДодавачTamaraM @ . преземени124x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Hobbit: An Unexpected Journey на 25 Мбит
Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS.mkv (314 MB) gotham.311.hdtv-lol[ettv].mkv (222 MB)
shameless.us.709.hdtv-lol[ettv].mkv (411 MB) Ben.Hur.2016.720p.BRRip.x264.AAC-ETRG.mp (932 MB)
The Hobbit: An Unexpected Journey преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BRrip.x264.GAZ.YIFY, DVDRip XviD -RISES1CD34x 0.00viktornikolov
The Hobbit - An Unexpected Journey 2012 DVDScr.XVID.AC3.HQ... 1CD19x 1.00lizozom
The Hobbit An Unexpected Journey (2012) extended1CD102x 0.00TamaraM
DVDScr1CD47x 0.00titlovic
CAM.READNFO.XVID-26K.NFO2CD21x 0.00titlovic
DVDRip XviD -RISES & / 720p.BRrip.x264.GAZ.YIFY1CD60x 0.00titlovic
720p.BluRay.x264-SPARKS / 1080p.BRrip.x264.GAZ.YIFY1CD53x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-SPARKS2CD55x 0.00titlovic
The.Hobbit.An.Unexpected.Journey.2012.EXTENDED.1080p.BluRa... 1CD62945x 0.00titlovic
The.Hobbit.An.Unexpected.Journey.2012.DVDSCREENER.XviD-THE... 1CD518x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Hobbit: An Unexpected Journey downloadThe Hobbit: An Unexpected Journey SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Blog | Official Facebook | Official site | Official site [jp] | Official site [Ukraine]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Hobbit: An Unexpected Journey movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Hobbit an Unexpected Journey (eng), The Hobbit: An Unexpected Journey (eng), The Hobbit: Part 1 (eng), Гобiт: Неочiкувана подорож (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (643645)
[ From the smallest beginnings come the greatest legends. ] - A reluctant hobbit, Bilbo Baggins, sets out to the Lonely Mountain with a spirited group of dwarves to reclaim their mountain home - and the gold within it - from the dragon Smaug.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle