Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Stolen Македонски преводи (2012) 1CD srt

Преземи: Stolen movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Stolen на 25 Мбит
The.100.2017.S04.E06.WEBRip.XviD-FUM.avi (348 MB) Greys.Anatomy.S13E15.720p.HDTV.X264-DIME (891 MB)
Marvels.Iron.Fist.S01E06.WEBRip.x264-xTV (456 MB) Resident.Evil.The.Final.Chapter.2017.HDR (1402 MB)
Stolen преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Stolen 2012 3Li BluRay 720p-mkd1CD1851x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Stolen downloadStolen SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Stolen movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Stolen 2012 (eng), Медальйон (eng), Elárulva (eng), Medallion (eng), STOLEN (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (37616)
[ 12 Hours. $10 Million. 1 Kidnapped Daughter. ] - A former thief frantically searches for his missing daughter, who has been kidnapped and locked in the trunk of a taxi.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle