Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Game of Thrones" The Night Lands S02E02 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Game of Thrones movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотGame Of Thrones S02E02.srt (58292бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.62Game.of.Thrones.S02E02.HDTV.x264-ASAP.The.Night.Lands.mp4 | 384418649 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Game.of.Thrones.S02E02.HDTV.XviD-AFG.avi | 466102716 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Game.of.Thrones.S02E02.720p.HDTV.x264-IMMERSE.mkv | 1381826136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61game.of.thrones.s02e02.hdtv.xvid-fqm.avi | 576724294 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Game.Of.Thrones S02E02 480p HDTV x264.mkv | 147167248 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Game.of.Thrones.S02E02.HDTV.XviD-Atilla82.avi | 373768112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Game.of.Thrones.S02E02.480p.HDTV.x264-mSD.mkv | 208937893 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Game.of.Thrones.S02E02.1280x720.HDTV.x264-The-NightLands.mkv | 705773051 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Game.of.Thrones.S02E02.720p.The-NightLands.LEG.mkv | 705523456 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Game.of.Thrones.S02E02.REPACK.Mini.720p.HDTV.x264-VisionX.mk | 705773052 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Game.of.Thrones.S02E02.1080i.HDTV.DD5.1-MPEG2.ts | 5649552656 | Movie filenames

Име на издавачот Game Of Thrones S02E0223.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени18486x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.62 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Game of Thrones" The Night Lands на 25 Мбит
The.Great.Wall.2016.HC.HDRip.XviD.AC3-EV (1413 MB) Silence.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbed-pla (2632 MB)
Bones.S12E10.XviD-AFG.avi (461 MB) Gold.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.av (1755 MB)
Game of Thrones преводи Македонски S02E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Game of Thrones S2E2 The Night Lands.mkd1CD416x 0.00
02. The Night Lands HDTV.XviD-FQM1CD16x 0.00titlovic
Game.of.Thrones.S02E02.HDTV.x264-ASAP1CD75x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Game of Thrones downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (12181)
[ ] - Arya makes friends with Gendry. Tyrion tries to take control of the small council. Theon arrives at his home, Pyke, in order to persuade his father into helping Robb with the war. Jon tries to investigate Craster's secret.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle