Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Game of Thrones" The North Remembers S02E01 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Game of Thrones movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Game of Thrones" The North Remembers на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E13.REPACK.HDTV.x264 (475 MB) Lethal.Weapon.S01E17.720p.HDTV.X264-DIME (900 MB)
The.Walking.Dead.S07E13.1080p.WEB-DL.DD5 (1918 MB) The.Expanse.S02E08.720p.WEB-DL.DD5.1.H26 (1411 MB)
Game of Thrones преводи Македонски S02E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
01. The North Remembers HDTV.XviD-AFG1CD136x 0.00titlovic
game.of.thrones.s02e01.1080p.bluray.x264-rovers1CD34399x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Game of Thrones downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.8 / 10 (13164)
[ ] - Tyrion arrives at Kings Landing to take his father's place as Hand of the King. Stannis Baratheon plans to take the Iron Throne for his own. Robb tries to decide his next move in the war. The Night's Watch arrive at the house of Craster.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle