Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Planet Earth" Great Plains S01E07 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Planet Earth movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Planet Earth" Great Plains на 25 Мбит
Lucifer.S02E09.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (938 MB) The.Walking.Dead.S07E05.1080p.WEB-DL.x26 (896 MB)
South.Park.S20E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (94 MB) Salem.S03E03.HDTV.x264-KILLERS[ettv].mkv (247 MB)
Planet Earth преводи Македонски S01E07
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Planet.Earth.EP07.Great.Plains.2006.720p.HDDVD.x264-ESiR1CD6x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Planet Earth downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.0 / 10 (1071)
[ ] - A quarter of the earth's land mass, from arctic to tropical, are open plains consisting of lowland as well as highland plateaus. Here grows virtually indestructible, fast-growing grasses of...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle