Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Eight Below Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Eight Below преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Belyu_plen_2006_HDRip_[scarabey.org]1CD32x 0.00
DVDRip1CD168x 0.00titlovic
Eight Below1CD3521x 0.00lavoot
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Eight Below watch online for freeEight Below downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [br] | Disney [fr] | Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Eight Below movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Huit en-dessous (eng), 8 Below (eng), Antarctica (eng), Eight Below (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (51747)
[ The Most Amazing Story Of Survival, Friendship, And Adventure Ever Told. ] - Brutal cold forces two Antarctic explorers to leave their team of sled dogs behind as they fend for their survival.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle