Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Elementary" The Long Fuse S01E08 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 8

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Elementary movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Elementary" The Long Fuse на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E10.HDTV.x264-xTV.mk (609 MB) marvels.agents.of.s.h.i.e.l.d.415.hdtv-l (227 MB)
Allied.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbed-play (1712 MB) Doctor.Strange.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD- (1651 MB)
Elementary преводи Македонски S01E08
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.x264-LOL / 480p1CD81x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Elementary downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.2 / 10 (788)
[ ] - While Watson struggles with Holmes over finding a new sponsor, they work a case of a bombing of an Internet company. The bomb was planted four years ago but it's inconceivable that anyone would plan a bombing so far into the future.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle