Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Elementary" Child Predator S01E03 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Elementary movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотElementary.S01E03.Child Predator.HDTV.XviD-AFG.srt (69481бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотElementary.S01E03.Child Predator.HDTV.XviD-AFG
Име на издавачотElementary.S01E03.Child Predator.HDTV.XviD-AFG23.976 FPS
ДодавачRasan @ . преземени3902x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Elementary" Child Predator на 25 Мбит
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.HDR (700 MB) In Your Eyes 2014 BluRay 720p DTS x264-M (5998 MB)
elementary.516.hdtv-lol.mkv (196 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E01.WEB.X264-xTV.mk (468 MB)
Elementary преводи Македонски S01E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.x264-LOL / 720p1CD16x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Elementary downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Elementary (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (1009)
[ ] - Holmes is excited to be consulted about the latest strike of 'balloon man', a serial killer who focuses on children. Analyzing the crime scene, Holmes' deductions lead to the recovery of ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle