Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Mongrels" Nelson the Online Predator S01E01 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Mongrels movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотsherlock.1x01.srt (96861бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.62sherlock.s01e01.dvdrip.xvid-haggis.avi | 730687488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57sherlock.1x01.a_study_in_pink.hdtv_xvid-fov.avi | 734171166 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Sherlock.S01E01.720p.BluRay.700MB.ShAaNiG.com.mkv | 734575320 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sherlock (2010) S01 E01 (A Study in Pink) 720p MKV x264 AC3 | 2259499601 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Sherlock.S01E01.480p.BRRip.x264.mkv | 322430868 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57avchd-sherlock.s01e01.720p.bluray.x264.mkv | 4694039245 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sherlock S01E01 720p BRRiP x264 AAC-AMEET6233 (T.M.R.G).mp4 | 736139925 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Sherlock S01E01 - A Study In Pink.mkv | 576180841 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sherlock S01.E01 A Study in Pink 720p BRRip.mkv | 521498069 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Sherlock.S01E01.A.Study.in.Pink.720p.BR.800MB.MkvCage.com.mk | 839152679 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Sherlock S01E01 720p-BRrip-x264-Xitz (StyLish Release).mp4 | 576313030 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Sherlock.1x01.A.Study.In.Pink.720p.HDTV.x264-FoV.mkv | 2346326232 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.571.1 - A Study in Pink.mkv | 1624698543 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Серия 01 - Этюд в розовых тонах.mkv | 3024813776 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Sherlock S01E01-A Study in Pink.mkv | 197581896 | Movie filenames

Име на издавачот sherlock.1x0125.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1044x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.62 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Mongrels" Nelson the Online Predator на 25 Мбит
Gotham.S03E11.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (222 MB) The.Flash.2014.S03E08.1080p.HDTV.X264-DI (2326 MB)
The.Flash.2016.S03.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB) The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.XviD-FUM. (427 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mongrels downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.4 / 10 (691)
[ ] - A group of animals meet in the back garden of a London pub. Nelson,a fox,steals a computer and starts an online romance,seemingly with a woman called Wendy but actually a vengeful hen ...
Режирано од :
Жанр:
Hide ads
download subtitle