Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Man on Fire Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотMan.On.Fire.2004.720p.Bluray.x264-SEPTiC.srt (71450бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.63man.on.fire.2004.mkv | 684601072 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63s-manonfire.mkv | 8531419058 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66mof.brrip.xvid.d-z0n3.avi | 2928732160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Man.on.Fire.2004.720p.Bluray.x264.anoXmous.mp4 | 995584212 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61dvp-manonfire.cd1.avi | 733222912 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Man On Fire.mkv | 3444378472 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66[ www.UsaBit.com ] - Man on Fire (2004) BluRay 720p 950MB Ga | 994548857 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70wmonf.mkv | 870555911 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Man.on.Fire.2004.1080p.BluRay.x264.anoXmous_.mp4 | 2708193882 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Man on Fire (2004) 1080p 5.1 Blu-ray.mp4 | 3164014513 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Man.on.Fire.2004.720p.BluRay.DTS.x264-HiDt.mkv | 10092781348 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Man.On.Fire.2004.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 2991689298 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Man.On.Fire.2004.1080p.REPACK.BluRay.x264.AC3-ETRG.mp4 | 4286662121 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Man On Fire.avi | 734332928 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Man.On.Fire.2004.1080p.BluRay.DTS.x264.D-Z0N3.mkv | 22446089729 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Man On Fire 2004 DVDRip H264 AAC-Lifechanger.mp4 | 1612500754 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70wmonf.mkv | 1610226588 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Man.On.Fire.(2004).[H264.AVC-aac].[ThCr].mp4 | 1441076531 | Movie filenames

Име на издавачот Man.On.Fire.2004.720p.Bluray.x264-SEPTiC25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1071x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Man on Fire преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Man On Fire MKD.part21CD114x 0.00
720p.Bluray.x264-SEPTiC1CD6545x 0.00titlovic
Man On Fire 2004 DVDRip H264 AAC-Lifechanger1CD168x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Man on Fire downloadMan on Fire SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Man on Fire movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:12 Rounds (eng), Man On Fire (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (281583)
[ Forgiveness is between them and God...My job is to arrange the meeting. ] - In Mexico City, a former assassin swears vengeance on those who committed an unspeakable act against the family he was hired to protect.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle